O nas

Jak pracujemy?

Pracując na rzecz naszych klientów staramy się ze wszystkich sił, aby każde działanie odpowiadało najwyższym standardom. Stopniowo rozszerzamy zakres naszych usług i doskonalimy umiejętności na szkoleniach, kursach oraz branżowych konferencjach. Dotychczasowe osiągnięcia sprawiły, że
zaufaniem obdarza nas coraz więcej firm z różnych działów gospodarki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie
i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów.

Marafiki

Czy wiesz, że “marafiki” w języku suahili oznacza wiernych przyjaciół? Nie ma w tym przypadku, ponieważ nasza przygoda z biznesem zaczęła się od wspólnego projektu dobrych znajomych.

Po 10 latach obecności na rynku reklamy online i e-commerce wciąż tworzymy zgraną drużynę, która pozostaje głodna zwycięstw w pojedynkach z internetowymi algorytmami.
Stale podnosimy kwalifikacje, aby osiągać cele – własne i te wyznaczane razem z klientami.

Zespół Marafiki

Zespół

Ekipa Marafiki to idealny przykład wykorzystania efektu synergii. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, a suma naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia pozwala marzyć o sięganiu po najwyższe cele. Zatrudniamy m.in. fachowców od Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, specjalistów SEO, copywriterów i handlowców o wysokich zdolnościach interpersonalnych.
To zdecydowanie mistrzowska drużyna.

Nasz zespół .

Krzysztof

Współwłaściciel
krzystof

Rafał

Współwłaściciel
rafal

Karolina

Account Manager
karolina

Iza

Designer
iza

Kornelia

Project Manager
kora

Marcin

SEM Specialist
marcin

Łukasz

SEO Specialist
Łukasz Dunajski

Robert

New Business Specialist
robert_21