Nie przegap tego co ważne!

Zapisz się do naszego newslettera.

Jambo Letter

Agencja doceniana przez Google

Marafiki jako jedna z nielicznych agencji marketingowych może pochwalić się statusem Google Partner Premier. W 2024 roku na polskim rynku otrzymało go tylko 3% firm z całej branży! Wyróżnienie jest efektem m.in. utrzymania wysokiej jakości wdrażanych kampanii, stałej współpracy z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych, a także oferowania im zróżnicowanego wachlarza usług opartych na narzędziach Google.

Status Partner Premium daje nam dostęp w pierwszej kolejności do testowanych przez Google usług w fazie beta, do szkoleń organizowanych przez Google, a także istotnych profitów, które korzystnie wpływają na wyniki prowadzonych kampanii reklamowych.

Mamy status Microsoft Advertising Partner!

Nasza agencja otrzymała status Microsoft Advertising Partner, który przyznawany jest za osiągnięcia w zakresie wdrażania kampanii w tym systemie reklamowym. Klienci Marafiki korzystają z rozwiązań oferowanych przez Bing Ads, dzięki czemu zyskują dodatkowe źródła konwersji. Microsoft docenił nas za umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych.

To prestiżowe wyróżnienie agencji sprawia, że mamy dostęp do pełnego wsparcia technicznego, sprzedażowego i marketingowego w zakresie tworzenia kampanii. Dzięki Microsoft Advertising Partner specjaliści Marafiki przechodzą dodatkowe szkolenia i podnoszą swoje kwalifikacje.

Jak pracujemy?

Pracując na rzecz naszych klientów staramy się ze wszystkich sił, aby każde działanie odpowiadało najwyższym standardom. Stopniowo rozszerzamy zakres naszych usług i doskonalimy umiejętności na szkoleniach, kursach oraz branżowych konferencjach. Dotychczasowe osiągnięcia sprawiły, że zaufaniem obdarza nas coraz więcej firm z różnych działów gospodarki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów.

Marafiki

Czy wiesz, że “marafiki” w języku suahili oznacza wiernych przyjaciół? Nie ma w tym przypadku, ponieważ nasza przygoda z biznesem zaczęła się od wspólnego projektu dobrych znajomych.

Po 10 latach obecności na rynku reklamy online i e-commerce wciąż tworzymy zgraną drużynę, która pozostaje głodna zwycięstw w pojedynkach z internetowymi algorytmami.
Stale podnosimy kwalifikacje, aby osiągać cele – własne i te wyznaczane razem z klientami.

Marafiki_banner_O-NAS_zespol

Zespół

Ekipa Marafiki to idealny przykład wykorzystania efektu synergii. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, a suma naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia pozwala marzyć o sięganiu po najwyższe cele. Zatrudniamy m.in. fachowców od Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, specjalistów SEO, copywriterów i handlowców o wysokich zdolnościach interpersonalnych.
To zdecydowanie mistrzowska drużyna.

Nasz zespół .