O nas

Jak pracujemy?

Pracując na rzecz naszych klientów staramy się ze wszystkich sił, aby każde działanie odpowiadało najwyższym standardom. Stopniowo rozszerzamy zakres naszych usług i doskonalimy umiejętności na szkoleniach, kursach oraz branżowych konferencjach. Dotychczasowe osiągnięcia sprawiły, że
zaufaniem obdarza nas coraz więcej firm z różnych działów gospodarki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie
i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów.

Marafiki

Czy wiesz, że “marafiki” w języku suahili oznacza wiernych przyjaciół? Nie ma w tym przypadku, ponieważ nasza przygoda z biznesem zaczęła się od wspólnego projektu dobrych znajomych.

Po 10 latach obecności na rynku reklamy online i e-commerce wciąż tworzymy zgraną drużynę, która pozostaje głodna zwycięstw w pojedynkach z internetowymi algorytmami.
Stale podnosimy kwalifikacje, aby osiągać cele – własne i te wyznaczane razem z klientami.

Zespół Marafiki

Zespół

Ekipa Marafiki to idealny przykład wykorzystania efektu synergii. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, a suma naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia pozwala marzyć o sięganiu po najwyższe cele. Zatrudniamy m.in. fachowców od Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, specjalistów SEO, copywriterów i handlowców o wysokich zdolnościach interpersonalnych.
To zdecydowanie mistrzowska drużyna.

Nasz zespół .

Krzysztof

Współwłaściciel
krzystof

Rafał

Współwłaściciel
rafal

Karolina

Account Manager
karolina

Iza

Designer
iza

Kornelia

Project Manager
kora

Marcin

SEM Specialist
marcin

Łukasz

SEO Specialist
lukasz

Robert

New Business Specialist
robert_21