O nas

Agencja doceniana przez Google

Marafiki jako jedna z nielicznych agencji marketingowych może pochwalić się statusem Google Partner Premier. W 2023 roku na polskim rynku otrzymało go tylko 3% firm z całej branży! Wyróżnienie jest efektem m.in. utrzymania wysokiej jakości wdrażanych kampanii, stałej współpracy z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych, a także oferowania im zróżnicowanego wachlarza usług opartych na narzędziach Google. Status Partner Premium daje nam dostęp w pierwszej kolejności do testowanych przez Google usług w fazie beta, do szkoleń organizowanych przez Google, a także istotnych profitów, które korzystnie wpływają na wyniki prowadzonych kampanii reklamowych.

Jak pracujemy?

Pracując na rzecz naszych klientów staramy się ze wszystkich sił, aby każde działanie odpowiadało najwyższym standardom. Stopniowo rozszerzamy zakres naszych usług i doskonalimy umiejętności na szkoleniach, kursach oraz branżowych konferencjach. Dotychczasowe osiągnięcia sprawiły, że zaufaniem obdarza nas coraz więcej firm z różnych działów gospodarki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów.

Marafiki

Czy wiesz, że “marafiki” w języku suahili oznacza wiernych przyjaciół? Nie ma w tym przypadku, ponieważ nasza przygoda z biznesem zaczęła się od wspólnego projektu dobrych znajomych.

Po 10 latach obecności na rynku reklamy online i e-commerce wciąż tworzymy zgraną drużynę, która pozostaje głodna zwycięstw w pojedynkach z internetowymi algorytmami.
Stale podnosimy kwalifikacje, aby osiągać cele – własne i te wyznaczane razem z klientami.

Zespół Marafiki

Zespół

Ekipa Marafiki to idealny przykład wykorzystania efektu synergii. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, a suma naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia pozwala marzyć o sięganiu po najwyższe cele. Zatrudniamy m.in. fachowców od Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, specjalistów SEO, copywriterów i handlowców o wysokich zdolnościach interpersonalnych.
To zdecydowanie mistrzowska drużyna.

Nasz zespół .

Beneficjent MARAFIKI SPÓKA CYWILNA RAFAŁ GADOMSKI I KRZYSZTOF WROŃSKI

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej – Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach;
Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Nr umowy: POIR-03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.
Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów – branża – IT/ICT.W. na rynek USA, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego.
W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo MARAFIKI SPÓŁKA CYWILNA RAFAŁ GADOMSKI I KRZYSZTOF WROŃSKI na rynku docelowym.

Całkowita wartość projektu: 150 000,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 150 000,00 PLN