Pozycjonowanie i optymalizacja SEO

Zaplanuj działania!

Zadbaj o swoją pozycję w wyszukiwarce

zdecyduj się na usługi SEO!

Dążysz do tego, aby Twoi klienci chętnie odwiedzali Twoją stronę internetową?

Chcesz zwiększyć liczbę leadów sprzedażowych?

A może zależy Ci na tym, aby wyświetlać się w TOP3 wyników wyszukiwania?

Wystarczy nam jedna twierdząca odpowiedź, aby zaproponować Ci skorzystanie z naszych usług SEO! Zobacz, jak razem możemy poprawić Twoją rozpoznawalność w sieci.

Usługi SEO w agencji Marafiki

W Marafiki możemy zaproponować Ci:
 • pozycjonowanie stron internetowych,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • optymalizację strony www,
 • pozycjonowanie lokalne,
 • pozycjonowanie zagraniczne,
 • audyt SEO strony.
Poznaj lepiej te usługi i dowiedz się, w jaki sposób pracujemy i jak możemy zwiększyć zainteresowanie Twoją firmą, a tym samym pomnożyć Twój zysk.

Umów konsultację!

Pozycjonowanie stron internetowych

Istnieje ponad 200 czynników, które mają wpływ na pozycję Twojej strony w rankingu wyszukiwarki. W Marafiki gwarantujemy Ci pozycjonowanie stron internetowych, które opiera się na działaniach on-site (na stronie) oraz off-site (poza stroną). Po sprawdzeniu technicznego stanu witryny i wprowadzeniu ewentualnych poprawek, pozyskamy dla Ciebie wartościowe linki i stworzymy jakościowe treści zawierające odpowiednie słowa kluczowe (w tym LTK, czyli frazy z długim ogonem), aby dopasować się do wymagań robotów indeksujących oraz użytkowników sieci.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych odbywa się według zaplanowanego wcześniej harmonogramu, co pozwala nam na bieżąco śledzić efekty wprowadzanych zmian. Specjaliści nie tylko skupią się na Twojej stronie, ale zajmą się także dokładną analizą sklepów kilku Twoich konkurentów w celu ustalenia najlepszego planu działania. Nawet jeśli Twój e-sklep posiada bardzo rozbudowaną ofertę, to razem postaramy się uporządkować wszystkie produkty lub usługi w odpowiednie kategorie – tak aby klienci mogli intuicyjnie poruszać się po stronie. Możesz również liczyć na stworzenie przez naszych copywriterów opisów produktów i kategorii. Dodatkowo chętnie przygotujemy dla Ciebie artykuły sponsorowane lub specjalistyczne treści blogowe. Wszystkie nasze działania prowadzą do pozyskania lepszej jakości ruchu na stronie i do zmniejszenia liczby porzuconych koszyków.

Audyt SEO strony

Audyt SEO to właściwie usługa, od której powinniśmy zacząć, ponieważ bez niej nie odbędzie się ani optymalizacja, ani pozycjonowanie strony. Podczas audytu dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę internetową w celu ocenienia jej – znalezienia ewentualnych błędów oraz dowiedzenia się, jak duży i jakiej jakości ruch witryna pozyskuje z wyszukiwarki.
Na tym etapie pracy nasi specjaliści sprawdzą:
 • prędkość ładowania się serwisu,
 • czytelność strony głównej,
 • czy na stronie nie doszło do duplikacji treści,
 • poprawność budowy adresów URL,
 • dopasowanie słów kluczowych,
 • responsywność strony,
 • czy obecny jest certyfikat SSL.
Po przeprowadzonym audycie otrzymasz szczegółowy raport SEO, w którym znajdziesz spis mocnych stron Twojej witryny oraz elementów wymagających zmian.

Optymalizacja strony www

Podczas optymalizacji strony internetowej specjaliści SEO wdrożą wszystkie niezbędne poprawki na Twojej witrynie. Celem tych działań jest nie tylko dopasowanie się do wymogów robotów indeksujących, ale też poprawienie doświadczeń użytkowników z odwiedzin na stronie. Nasz zespół zadba m.in. o to, aby strona posiadała intuicyjną nawigację i działała prawidłowo nie tylko na komputerach, ale i na ekranach urządzeń mobilnych. Możesz także liczyć na skonstruowanie przyjaznych adresów URL, zadbanie o właściwą budowę tekstów wraz z uwzględnieniem nagłówków oraz na stworzenie alternatywnych opisów do grafik.

Po wprowadzonych zmianach łatwiej będzie nam pozycjonować poprawnie skonstruowaną stronę internetową, a finalnie zająć lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne to idealna usługa dla osób, które posiadają fizyczną lokalizację firmy i chcą dotrzeć do klientów znajdujących się w jej pobliżu. Zalecamy ją np. restauracjom, hotelom, salonom fryzjerskim i kosmetycznym, warsztatom samochodowym i innym podobnym placówkom.

Naszą pracę zaczynamy od sprawdzenia czy zarejestrowałeś i prawidłowo uzupełniłeś Profil Firmy w Google – ta wizytówka znacznie pomaga stać się zauważalnym w sieci. W kolejnych krokach zajmujemy się m.in. szukaniem fraz kluczowych nakierowanych na Twoją lokalizację (miasto lub nawet konkretną dzielnicę, np. Warszawa Mokotów), wykorzystujemy rich snippets oraz dodajemy wizytówki NAP. Nawet jeśli prowadzisz mały biznes, to zadbanie o pozycjonowanie lokalne może doprowadzić do poprawy Twojej pozycji w wynikach organicznych.

Pozycjonowanie zagraniczne

Z Marafiki możesz również zyskać popularność na rynkach zagranicznych! Pozycjonujemy na Niemcy i Wielką Brytanię – zarówno na całe kraje, jak i na określone regiony, miasta, a nawet dzielnice. Jesteśmy na bieżąco ze specyfiką pozycjonowania w konkretnych krajach, co pozwala nam podejmować skuteczne działania. Oprócz pozycjonowania w Google oferujemy naszym klientom pozycjonowanie w wyszukiwarce Bing, ponieważ w niektórych państwach (jak np. UK) jest ona popularniejsza. Bez względu na to, czy pozycjonujemy w Polsce, czy za granicą – w każdej sytuacji staramy się jak najlepiej opracować strategię działania, poznając Twoją branżę i sytuację na rynku. Choć koszt pozycjonowania za granicą jest wyższy niż tego w kraju, to warto zainwestować pieniądze, ponieważ rezultaty mogą Cię pozytywnie zaskoczyć.

Po jakim czasie widać efekty pozycjonowania?

Przygotuj się na to, że działania SEO nie dadzą od razu spektakularnych efektów. Upragnione wyniki zobaczysz po kilku, a czasem nawet dopiero po kilkunastu tygodniach. Warto jednak być cierpliwym i zainwestować we współpracę z profesjonalistami, ponieważ finalnie staniesz się lepiej zauważalny w sieci.

Ile kosztują poszczególne usługi SEO?

Niestety, nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny za usługi SEO. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ na ostateczną kwotę wpływ ma bowiem kilka czynników:
 • branża, w której działasz,
 • wielkość i rozpoznawalność Twojego sklepu,
 • obecny stan strony internetowej i liczba elementów, które wymagają poprawek,
 • działania SEO prowadzone przez konkurencję,
 • dodatkowy koszt przetłumaczenia treści w przypadku pozycjonowania zagranicznego,
 • liczba godzin spędzonych nad projektem przez specjalistów.
Możesz przygotować się na wydatek wynoszący kilka tysięcy złotych miesięcznie, ale dokładniejszą sumę będziemy w stanie przedstawić Ci, gdy lepiej poznamy Twoją sytuację na rynku. W Marafiki zawsze przygotowujemy kilka propozycji – to Ty wybierasz, który „pakiet” najbardziej Ci odpowiada. Zapewniamy, że w naszej agencji nie ma żadnych ukrytych kosztów – wszystkie wydatki zawrzemy w umowie.

Dlaczego warto inwestować w działania SEO?

Każda usługa SEO – czy to pozycjonowanie dużego sklepu internetowego, czy pozycjonowanie lokalne – wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku marki w sieci. Wieloetapowe działania przyczyniają się do dopracowania layoutu i prawidłowego funkcjonowania Twojej witryny oraz do stworzenia specjalistycznych treści, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dodatkowo działania SEO poprawią Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania, a więc zaczniesz trafiać do nowych potencjalnych klientów. Natomiast prawidłowa optymalizacja zadba o to, że stronę będą odwiedzać odpowiednio dopasowani do Twojej oferty odbiorcy, co wpłynie na poprawę jakości ruchu w witrynie.

Jak widzisz – decydując się na usługi SEO – wiele zyskujesz.

z 27 do aż 156 słów w Top 10

dla fotografa produktowego!

OPINIE KLIENTÓW

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat przetwarzania przez administratora danych osobowych uzyskają Państwo na stronie Polityka Prywatności

  Paulina Egierska

  New Business Manager
  zapytania@marafiki.pl