Usługi

Na dobrą renomę staramy się zapracować profesjonalizmem, terminowym wywiązywaniem się z powierzonych zadań i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Świadczymy usługi, które pomagają prowadzić działalność promocyjną w Internecie. Wybierz pojedynczy obszar naszej specjalizacji lub postaw na kompleksową obsługę.

Google Ads

Zwiększ widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania poprzez inwestycję w płatną reklamę. Czołowe pozycje czekają właśnie na Ciebie!

Facebook i Social Media Ads

Zbuduj wokół siebie zaangażowaną społeczność lojalnych klientów i postaw na promocję w popularnych kanałach komunikacji marketingowej

Pozycjonowanie i Optymalizacja SEO

Starannie dobieramy słowa, które przyciągają uwagę i pozytywnie wpływają na wysoką ocenę użyteczności strony przez algorytmy Google.

domain-registration.png

Analityka

Dzięki profesjonalnej analizie danych pochodzących m.in. z narzędzia Google Analytics dowiesz się, jak udoskonalić swoją stronę internetową.

Social Media

Odpowiednia konfiguracja konta w mediach społecznościowych pozwala lepiej poznać klientów - ich gusta, opinie oraz upodobania.

Content Marketing

Chętnie pomagamy w tworzeniu zróżnicowanych tematycznie tekstów: opisów kategorii, produktów, usług, czy artykułów blogowych.

Oferta dla eCommerce

Lubimy działać kompleksowo, dlatego nasza oferta eCommerce zawiera pełen pakiet usług z zakresu marketingu internetowego.

Generowanie leadów

Tworzymy kampanie idealnie skrojone pod specyfikę branży oraz wybrany segment klientów lub kontrahentów.

Audyty

Nie ma skutecznego leczenia, bez dobrze postawionej diagnozy. Przeprowadzamy szczegółowy audyt, który pomaga podejmować kluczowe decyzje.

Jak wypromować luksusowy produkt?​

Czyli jak dzięki Google Ads zwiększyliśmy sprzedaż w sklepie internetowym Casada.

Co inni mówią o nas.