Social Media Ads

Świat mediów społecznościowych nie ma przed nami tajemnic. Realizujemy skuteczne kampanie na takich platformach jak: Facebook, TikTok, LinkedIn, Instagram i YouTube. Nasze reklamy przyczyniają się do wzrostu ruchu na stronie oraz rozpoznawalności marki. Oferujemy zastosowanie zróżnicowanych narzędzi w ramach dostępnych możliwości. Kampanie skierowane są na liczbę wyświetleń treści, instalację aplikacji czy zwiększenie poziomu zaangażowania fanów. Dzięki właściwej analizie statystyk, potrafimy dopasować rodzaj aktywności do specyfiki różnych grup docelowych.

Zbuduj społeczność wiernych klientów

Facebook, Instagram i TikTok to najpopularniejsze miejsca promocji firm i produktów poza wyszukiwarką Google. Budujemy optymalne kampanie o szerokim zasięgu w systemach reklamowych tych portali. Działania opieramy na danych i dobrze wiemy, jak wykorzystać statystyki udostępniane przez powyższe serwisy. To szczególnie istotne, ponieważ odpowiednio dobrana grupa docelowa to połowa sukcesu tego rodzaju kampanii. Równie ważna jest także wiedza z zakresu konfiguracji konta reklamowego, która pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości mediów społecznościowych w promowaniu dóbr i usług.

Szczegółowa analiza kluczowych klientów pozwala nam zaproponować ofertę osobom, które wyrażają chęć zakupu. Social media są doskonałym narzędziem do remarketingu, a więc zachęcania do powrotu zarówno potencjalnych, jak i zadowolonych nabywców. Kompleksowa obsługa reklamy online umożliwia zachowanie spójności działań marketingowych firmy, co wpływa pozytywnie na ich efektywność oraz renomę marki.

Wsparcie dla biznesów B2B

Bez względu na to, czy Twoim celem jest zwiększenie świadomości marki, pozyskiwanie pracowników czy generowanie leadów, LinkedIn oferuje szeroki zakres możliwości, które są związane z sektorem B2B.

Jednym z najpopularniejszych formatów reklamowych na LinkedIn są reklamy treści sponsorowanych. Wyświetlają się w głównym kanale informacji. Kolejnym rozwiązaniem znanym z Facebooka jest reklama karuzelowa. Ten angażujący format pozwala na wyświetlanie wielu obrazów w jednym rzędzie. Oczywiście to nie koniec możliwości! Kontaktując się z nami, masz pewność, że dobierzemy najskuteczniejsze rozwiązania.

Zakres współpracy Social Media Ads:

  • konfiguracja kont;
  • precyzyjne określenie Twoich odbiorców
  • dobór formatu reklamy do specyfiki działalności firmy;
  • dopasowanie treści do profilu nabywcy;
  • prowadzenie kampanii sprzedażowych;
  • prowadzenie kampanii remarketingowych;
  • tworzenie tekstów i grafik reklamowych.

Potrzebujesz pomocy ?

Co w trawie piszczy.

Zobacz wywiad z naszym klientem .