Szkolenia i warsztaty

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność swoich działań marketingowych w firmie lub podnieść kwalifikacje i osiągnąć więcej na rynku pracy, to jesteś w dobrym miejscu. W zależności od Twoich preferencji, możesz zdecydować się na warsztaty online lub przejść szkolenie stacjonarne. Nauczymy Cię umiejętności optymalizacji działań reklamowych.

Szkolenie z Google Ads

Zapoznamy Cię z obsługą narzędzi Google Ads (AdWords), a także z najnowszymi praktykami tworzenia, wdrażania i optymalizacji kampanii reklamowych w Google.
Na szkoleniu dowiesz się, jak:
  • założyć konto w Google Ads oraz ustawić płatności,
  • rzetelnie zbudować strukturę konta – kampanie, reklamy i słowa kluczowe, grupy reklam,
  • stworzyć kampanię na wybraną sieć,
  • optymalizować stworzoną kampanię, by zwiększać zwrot z inwestycji,
  • zmniejszyć koszt reklamy.

Szkolenia Google Analytics

W dwóch etapach (1 lipca i 1 października 2023 r.) Google zakończy przetwarzanie działań Universal Analytics oraz Universal Analytics 360. Dotychczasowe narzędzia Google Analytics zmienią się diametralnie. Poznaj szczegóły ich aktualizacji i bądź na bieżąco z informacjami na temat Google Analytics 4.

Szkolenia łączą ze sobą wykłady i warsztaty, dzięki czemu każdy z uczestników ma okazję porozmawiać z trenerem i uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemów. Celem kursu jest zapoznanie uczestników z możliwościami narzędzia Analytics, nauka jego obsługi, konfiguracji i tworzenia najważniejszych raportów.  

Szkolenia indywidualne

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy dla Ciebie personalizowane szkolenie. Nauczymy Twój zespół optymalizacji kosztów marketingu oraz podniesiemy kompetencje w zakresie reklamy Google, SEO, social media ads lub brandingu marki. Szkolenia łączą ze sobą wykłady i warsztaty, dzięki czemu każdy z uczestników ma okazję porozmawiać z trenerem i uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemów. Celem kursu jest zapoznanie uczestników z możliwościami narzędzia Analytics, nauka jego obsługi, konfiguracji i tworzenia najważniejszych raportów.  

Potrzebujesz pomocy ?

Co w trawie piszczy.

Zobacz wywiad z naszym klientem .