Odwiedź stoisko Marafiki na Targach eHandlu w Warszawie

W połowie kwietnia po raz kolejny w warszawskiej hali EXPO odbędą się Targi eHandlu. Agencja Marafiki postanowiła dołączyć do grona wystawców 21 edycji tego wydarzenia. Nie może Cię tam zabraknąć! Dowiedz się, w czym się specjalizujemy i dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie kampanii reklamowej w Internecie.

ODBIERZ DARMOWE WEJŚCIÓWKI:

Gdzie znajdziesz Agencję Marafiki:

21. Targi eHandlu
14 kwietnia 2022 r. / godz. 10:00 – 17:00
Hala EXPO XXI w Warszawie / ul. Prądzyńskiego 12/14
Stanowisko C4.3.

Prowadzisz sklep internetowy? Masz firmę, którą chcesz wypromować w Internecie? Porozmawiaj z nami o działaniach, które zwiększają sprzedaż, świadomość marki i ruch na stronie!

Warszawskie Targi eHandlu to jedno z najstarszych wydarzeń branżowych. Od 21 lat dają możliwość wymiany informacji między ekspertami oraz są szansą na nawiązanie intratnej współpracy. Targi eHandlu budzą zainteresowanie najlepszych agencji, dlatego obecność na tym wydarzeniu jest szczególnie prestiżowa. Skorzystaj z okazji, przyjdź posłuchać prelekcji i odwiedź stanowisko Marafiki.

Jesteśmy agencją marketingu internetowego, która specjalizuje się w zarządzaniu kampaniami reklamowymi. Wprawdzie pochodzimy z Poznania, lecz naszym codziennym miejscem pracy jest menedżer reklam Google Ads i Facebook Ads. Ponadto wdrażamy kampanie na platformach LinkedIn Ads, TikTok Ads i Microsoft Ads.

Nie wiesz, czy Twój biznes osiąga wyniki godne jego potencjału? Zamów BEZPŁATNY audyt!

W Marafiki działamy kompleksowo, dlatego zatrudniamy także specjalistów SEO i świadczymy usługi pozycjonowania i optymalizacji strony. Marketing internetowy postrzegamy całościowo, więc pomagamy również w tworzeniu treści. Nasi copywriterzy opracowują teksty na stronę i dbają o poprawne brzmienie reklam. Wsparciem zespołu jest też Grahpic Designer, która czuwa nad oprawą wizualną zleconych kampanii.

WYBRANE SUKCESY KAMPANII AGENCJI MARAFIKI

  • Casada: 300 tys. zysku dla klienta przy 15 tys. zł budżetu kampanii,
  • Milworld.pl: 192% wzrostu przychodu i wzrost liczby transakcji o 123%,
  • Noble Place: 338% wzrostu przychodu i wzrost liczby transakcji o 280%

 

ODWIEDŹ STANOWISKO C4.3 NA TARGACH EHANDLU

 

Opowiemy między innymi:

  • jak efektywnie zarządzać kampaniami reklamowymi w Internecie?
  • jak dobrać wielkość budżetu do konkretnego typu kampanii?
  • jakie działania marketingowe będą idealne dla Twojej firmy?

Nie przegap tego wydarzenia. Spotkajmy się 14 kwietnia 2022 r. w warszawskiej hali EXPO XXI!