Spotkajmy się w Berlinie na E-commerce Berlin Expo!

Targi E-commerce Berlin

Dołączyliśmy do grona wystawców podczas E-commerce Berlin Expo 2022. Planujesz wziąć udział w tym wydarzeniu? Odwiedź nasze stoisko i porozmawiaj ze specjalistami Marafiki. Dowiedz się więcej o przyjaznym marketingu i powodach, dla których prowadzenie kampanii produktowych warto powierzyć naszemu zespołowi.

ODBIERZ DARMOWE WEJŚCIÓWKI

Znajdziesz nas tutaj:

E-commerce Berlin Expo
5 maja 2022 roku / godz. 10.00-17.00
STATION Berlin, Luckenwalder Str. 4-6
Stanowisko: E5.1

Co warto wiedzieć o E-commerce Berlin Expo? To cykliczne wydarzenie skoncentrowane na świecie handlu elektronicznego. Pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku i przyciągnęła 70 wystawców działających na międzynarodowym rynku. 

W tym roku swoją obecność potwierdziło 200 wystawców. Prelekcje wygłosi 50 specjalistów, a całe wydarzenie przyciągnie łącznie ponad 8000 uczestników. To najlepszy dowód na to, że branża e-commerce rośnie w siłę w naprawdę imponującym tempie. 

E-commerce Berlin Expo jest miejscem spotkań ekspertów z różnych dziedzin i poznawania najnowszych trendów. To przestrzeń sprzyjająca również wymianie innowacyjnych pomysłów i nawiązywaniu wartościowych kontaktów. Udział w wydarzeniu oznacza szereg korzyści nie tylko dla samych wystawców, ale przede wszystkim dla zwiedzających. Mamy nadzieję, że skorzystasz z tej szansy i zobaczymy się już 5 maja w Berlinie!

Co zyskasz dzięki spotkaniu z naszymi specjalistami? Dowiesz się, jak:

  • skutecznie zarządzać kampaniami reklamowymi w Internecie,
  • optymalizować budżet zgodnie z celami i rodzajami kampanii,
  • wybierać działania marketingowe skrojone na miarę potrzeb.

Jeśli posiadasz własny sklep internetowy oraz szukasz sprawdzonego sposobu na promocję firmy w Internecie, zaprojektujemy dla Ciebie strategię działań, dzięki której wreszcie osiągniesz swoje cele.  

A może interesuje Cię rzetelny audyt? To pierwszy impuls do rozbudzenia pełnego potencjału, jaki tkwi w stronie internetowej. Przygotujemy go dla Ciebie za darmo!

Dlaczego agencja Marafiki? Specjalizujemy się w zarządzaniu kampaniami reklamowymi. Działamy kompleksowo, dlatego w naszej ofercie znajdują się również usługi z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron. Kampanie wzbogacamy atrakcyjną oprawą wizualną, a działania na rzecz promocji firmy w Internecie – przyjaznymi dla użytkowników i zgodnymi z wymaganiami treściami. 

Co zmieniło się u naszych klientów, od kiedy zaczęliśmy wspólnie działać? Oto kilka efektów współpracy:

  1. Marka Casada (fotele masujące premium): 300 tys. zysku dla klienta przy 15 tys. zł budżetu kampanii,
  2. Milworld.pl (profesjonalny sklep militarny): 192% wzrostu przychodu i wzrost liczby transakcji o 123%,
  3. Noble Place (luksusowa biżuteria i dodatki): 338% wzrostu przychodu i wzrost liczby transakcji o 280%.

Sprawdź, jakie efekty możemy osiągnąć razem. Do zobaczenia na E-commerce Berlin Expo!