Nasze usługi.

Jeśli chcesz sprawić, aby Twoja firma stała się liderem branży – jesteś we właściwym miejscu. Rozsiądź się wygodnie i wybierz się w podróż dookoła marketingu internetowego z Agencją Marafiki.

Google Ads

Zwiększ widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania poprzez inwestycję w płatną reklamę. Czołowe pozycje czekają właśnie na Ciebie!

Social Media Ads

Zbuduj wokół siebie zaangażowaną społeczność lojalnych klientów i postaw na promocję w popularnych kanałach komunikacji marketingowej

Social Media Engagement

Odpowiednia konfiguracja konta w mediach społecznościowych pozwala lepiej poznać klientów - ich gusta, opinie oraz upodobania.

Pozycjonowanie i Optymalizacja SEO

Starannie dobieramy słowa, które przyciągają uwagę i pozytywnie wpływają na wysoką ocenę użyteczności strony przez algorytmy Google.

domain-registration.png

Analityka

Dzięki profesjonalnej analizie danych pochodzących m.in. z narzędzia Google Analytics dowiesz się, jak udoskonalić swoją stronę internetową.

Content Marketing

Chętnie pomagamy w tworzeniu zróżnicowanych tematycznie tekstów: opisów kategorii, produktów, usług, czy artykułów blogowych.

Oferta dla eCommerce

Lubimy działać kompleksowo, dlatego nasza oferta eCommerce zawiera pełen pakiet usług z zakresu marketingu internetowego.

Szkolenia i warsztaty

Nauczymy Twój zespół optymalizacji kosztów marketingu, zwiększenia efektywności oraz podniesiemy kompetencje w zakresie digital marketingu.

Audyty

Nie ma skutecznego leczenia, bez dobrze postawionej diagnozy. Przeprowadzamy szczegółowy audyt, który pomaga podejmować kluczowe decyzje.

Chcesz poznać więcej treści przyjaznego marketingu?

Zapisz się do naszego newslettera.

Jambo Letter

Dlaczego my .

Poznaj Agencję Marafiki od najlepszej strony.​

Doświadczenie

Ponad 10 lat pracy dla klientów z różnych branż. Więcej niż 120 miesięcy aktywności w marketingu internetowym. Cel? Tylko jeden - rozwój Twojej firmy.

Jakość realizacji

Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia. Trzymamy rękę na pulsie zmian technologicznych, więc na pewno otrzymasz najlepsze możliwe rozwiązanie.

Google Partner

Potwierdzeniem naszej renomy i umiejętności jest posiadanie certyfikatu Google Partner. Dzięki niemu jesteśmy agencją inną niż wszystkie.

Etapy współpracy .

Kontakt
Z Marafiki porozmawiać można przez telefon, a nawet na konferencji wideo. Zachęcamy także do wypełnienia formularza kontaktowego, albo po prostu wysłania zapytania na nasz adres e-mail. Każdy sposób jest dobry, aby ustalić szczegóły współpracy i wyznaczyć cele, które razem możemy osiągnąć.
Audyt obecnych działań
Po poznaniu potrzeb, rozpoczynamy dokładną analizę obecnej sytuacji firmy, dla której mamy pracować. Szczególną uwagę zwracamy na dotychczasowe działania z zakresu marketingu internetowego. Tak powstają pierwsze pomysły na usprawnienia, jakie jesteśmy w stanie zaoferować.
Oferta
Przygotowanie oferty to dla nas bardzo ważny etap, ponieważ wówczas zakreślamy zakres naszych działań. To zawsze jest propozycja skrojona specjalnie pod potrzeby danej firmy. Dzięki niej klienci mogą zaplanować budżet i wybrać rozwiązania, które wydają się najbardziej adekwatne na danym etapie rozwoju działalności.
Umowa
Negocjacje finalizujemy podpisaniem umowy, a jej zasady są proste: żadnych kruczków, niedomówień, czyli pełna przejrzystość i uczciwe podejście. W razie potrzeby, odpowiemy na wszelkie pytania i wprowadzimy niezbędne zmiany.
Plan
Ustalamy harmonogram działań, dzięki któremu zawsze zadania wykonujemy na czas, a klienci wiedzą, kiedy mogą spodziewać się pierwszych efektów.
Rozpoczęcie działań
Skupienie zespołu i rozgrzane klawiatury. Na tym etapie po prostu intensywnie pracujemy, aby klient mógł szybko cieszyć się pozytywnymi rezultatami i zwrotem z inwestycji w marketing internetowy.
Raport i podsumowanie
Jako eksperci od analityki internetowej dobrze wiemy, że tylko przejrzyste podsumowanie przekonuje do kolejnych inwestycji. Każde nasze działanie jest ewidencjonowane, dzięki czemu możemy dużo skuteczniej planować dalszą aktywność i dodatkowe możliwości optymalizacji.
Ewaluacja
Internet nigdy nie śpi, dlatego osiąganie pozytywnych rezultatów wymaga nieustannej analizy przeprowadzanych zmian. Stale dążymy do ciągłego polepszania wyników. I tak w kółko, i od nowa...
1
2
3
4
5
6
7
8

Case study.

Nie tak dawno temu w Poznaniu,
czyli kilka marketingowych opowieści pisanych biznesem.
Poczytaj kilka z nich, aby przekonać się, jak działamy.

Jak wypromować luksusowy produkt?​

Czyli jak dzięki Google Ads zwiększyliśmy sprzedaż w sklepie internetowym Casada.

Zaufali nam.

passionbeauty
aldent
noble_place
fp360 kopia
nickel
yasumi
paker
nova
polska-szkola (1)
ekartel (1)
aktyator

Co inni mówią o nas.

Zobacz wywiad z naszym klientem .

Nasz zespół .

+ 0
Lat doświadczenia
+ 0
Projektów
+ 0
Godzin pracy
+ 0
Zadowolonych klientów