Szybki pro-tip, jak połączyć konto TikTok z Centrum Biznesowym TikTok​

Szybki pro-tip, jak połączyć konto TikTok z Centrum Biznesowym TikTok​

Szybki pro-tip, jak połączyć konto TikTok z Centrum Biznesowym TikTok

TikTok to aplikacja, która już dawno przestała służyć do umieszczania na niej tylko viralowych układów tanecznych. Teraz to również miejsce umożliwiające przekazywanie wartościowych treści w przyjemnej dla oka formie. Wiąże się to z tym, że to znakomita przestrzeń do lokowania reklam Twojej firmy. Działania reklamowe na TikToku są łatwo dostępne i docierają do różnych grup odbiorców, dzięki czemu szybko można zwiększyć swój zasięg i zyskać nowych klientów.

Połączenie swojego fanpage’a z zasobami Centrum Biznesowego jest niezbędne, aby móc wyświetlać reklamy na koncie reklamowym TikTok. Dzielą Cię od tego tylko dwa kroki. Przygotowaliśmy krótką instrukcję, dzięki której w szybki sposób będziesz mógł wybrać właściwe ustawienia.

KROK PIERWSZY

Po wejściu na konto TikToka na telefonie należy kliknąć  w ikonkę menu, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Po rozwinięciu się paska „Ustawienia i prywatność”, należy wybrać opcję „Zarządzaj kontem”.

Na ekranie pojawią się wtedy dane konta oraz ustawienia dotyczące kontroli konta. Wystarczy wtedy kliknąć „Przełącz się na Konto biznesowe”, a następnie wybrać jedną z kilku kategorii contentu. Do wyboru są m.in.:

  • Edukacja i szkolenia,
  • Jedzenie i napoje,
  • Upiększenie,
  • Finanse i inwestycje.

Jeżeli korzystasz z TikToka i podobnych aplikacji, to nie powinieneś mieć problemu z wykonaniem tego kroku – wszystko jest bardzo intuicyjne!

KROK DRUGI

Drugim krokiem jest wykonanie kilku czynności w Centrum Biznesowym. Po zalogowaniu się na swoim koncie należy przejść w panel Assets i wybrać TikTok accounts. Na środku ekranu wyświetli się kolumna z ciemnoróżowym przyciskiem „Add TikTok account”. Po jej kliknięciu należy wybrać opcję „Generate QR code”.

KROK TRZECI

W Centrum Biznesowym powinna wyświetlić się krótka instrukcja dalszego postępowania. Jest ona dostępna w języku angielskim, dlatego umieszczamy tu tłumaczenie:

  1. Otwórz aplikację TikTok i kliknij w „Znajomych”.
  2. Kliknij w ikonę „Dodaj do znajomych”, a następnie wybierz ikonę skanowania, aby zeskanować kod.
  3. Autoryzuj zaproszenie nadania dostępu.

Klikamy OK i gotowe!

To naprawdę proste – wystarczy tylko posiadać najnowszą aktualizację TikToka i być zalogowanym do aplikacji.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o TikTok Ads.

Related Posts